ÖDEME ŞEKİLLERİ


https://www.pastahobi.com mağazamızdan yapacağınız alışverişleriniz için kullanabileceğiniz ödeme şekilleri aşağıda belirtilmiştir.


1. Kredi Kartı ile Ödeme: 

En hızlı ve güvenli ödeme yöntemi olan kredi kartı kullanımı sayesinde 256 Bit SSL üzerinden güvenli olarak iletilecek olan kart bilgileriniz, hiçbir şekilde sistem veri tabanımızda saklanmadan tahsilatı yapacak olan banka sistemi ile doğrudan bağlantıya geçerek onaylanmaktadır.

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da bankalarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda sayfamızda belirtilen koşullar dahilinde taksitli ödeme yapabilirsiniz. Olası sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde alışveriş yaptığınız aynı yöntem ile ödemiş olduğunuz tutar iade edilecektir.

Sanal Kredi Kartları ile gerçekleştirilen işlemlerde aynı adımlar takip edilmektedir.

2. Kapıda Ödeme

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gelen gönderilerde sipariş tutarını teslimat sırasın ister nakit, isterseniz kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.Bu ödeme seçeneğinde kargo firması tarafında sipariş tutarınıza +5.49 TL kapıda ödeme ücreti yansıtılacaktır.

3. Havale / EFT ile Ödeme: 

Bu yöntem ile yapılacak ödeme seçeneği için hesap bilgilerimiz: 

- Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken lütfen “Hesaba Havale/EFT” seçeneğini kullanınız.

- Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş umaranızı Havale/EFT açıklama bölümüne eksiksiz olarak eklemeniz, ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır.

- Havale/EFT işlemlerinde alıcı olarak “Jemcem Pastacılık Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.” görünecektir.

- Ödemesi 48 saat (2 gün) içerisinde hesaplarımızda görünmeyen siparişler iptal edilecektir.

bookmarkrocketphone